Ürün sepete eklenmiştir.

100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

100TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ÜRÜN FİLTRELEME
Marka
Tümünü Göster
Filtrelemeyi Sıfırla

Tesettür Boyunluk Modelleri

Tesettür giyim ve günlük kullanımda kıyafetlerin tamamlayıcısı olan boyunluklar vazgeçilmezlerin arasında yer aldı. Gömlek Boyunluk, Sosyete Dantelli Boyunluk, Vip Boyunluk, Düz Boyunluk çeşitleri ile İsra Aksesuar olarak kendi imalatımız olan ürünleri en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

Gömlek Boyunluk ve Gömlek Etek

Kaliteli poplin kumaştan üretilmiştir. Gömlek Boyunluklar; Boy 41 cm, omuz genişliği 34 cm dir. Kazak, ceket, tunik vs. içerisine giyilir, gömlek giymiş havası verir. Gömlek Etek; Boyu kısa gelen tunik, kazak, tişört vb. altına giyilir, gömlek giyilmiş havası verir.

Sosyete Tam Dantelli ve Düz Boyunluklar 

Sosyete Dantelli Boyunluk; Boğaz ve ön kısmı dantelli olup, likralı penye kumaştan üretilmiştir. Boy 35 cm, omuz genişliği 36 cm ölçüsündedir. Düz Boyunluk; Boy 31 cm, omuz genişliği 34 cm ölçüsündedir. Likralı penye kumaştan üretilmiştir. Bu iki üründe, yaka kısmı açık kıyafetlerin altına giyildiğinde hem yaka kısmı kapatır hem de altta tişört varmış havası verir. Yan kısmı lastikli olup kayma yapmaz, kullanımı kolaydır.

Vip Penye Boyunluk

Likralı penye kumaştan üretilmiştir. Boy 35 cm, omuz genişliği 36 cm ölçüsündedir. Yan kısmı lastikli olup kayma yapmaz, kullanımı kolaydır.