Ürün sepete eklenmiştir.

100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

100TL Üzeri Ücretsiz Kargo

ÜRÜN FİLTRELEME
Marka
Tümünü Göster
Filtrelemeyi Sıfırla

Tesettür Kolluk Modelleri

Tesettür giyim ve günlük kullanımda kıyafetlerin tamamlayıcısı ve kombin oluşturmak için kolluk modelleri dikkat çekmektedir. Lüks Kolluk, Dantelli Kolluk, Fistolu Kolluk, Düz Kolluk modelleri ile İsra Aksesuar markası adı altında kaliteyi en uygun fiyata sunmak ve müşteri memnuniyetini kazanmak ana hedefimizdir.

Lüks ve Dantelli Kolluklar

Lüks Kolluk; Ön kısmı çift kat dantel detaylı, 46x11 cm ölçüsünde, geniş kalıp. Dantelli Kolluk; Uç kısmı tek kat dantel detaylıdır, 41x11 cm ölçüsündedir. Bu iki modelde likralı penye kumaştan üretilmiştir. Pratik şekilde tesettürü tamamlayan, hayatınızı kolaylaştıran şık bir detaydır.  

Fistolu ve Düz Kolluklar   

Fistolu Kolluk; Uç kısmı tül organze detaylı, 41x11 cm ölçüsünde, Düz kolluklar ile likralı penye kumaştan üretilmiştir.

Tesettür Kolluk Kullanımı ve Çeşitleri  

Kol kısmı kısa kıyafetler için bilek hizasına kadar kapatmak amacıyla tasarlanmış şık ve zarif bir tesettür aksesuarıdır. Likralı penye kumaştan üretilmiş olup kullanımı rahat ve kolaydır. Dantelli, Fistolu ve Düz modelleri ile tasarlanmış kaliteli kumaştan ve 1. Sınıf işçilikten üretilmiştir.